Zadanie rekrutacyjne do firmy AKRA POLSKA
Adres: zobacz stronę

Stworzenie nowego layoutu dla strony platformy archeologicznej

Wytyczne:
Możesz zmienić wszystko ale nie musisz, może jakieś elementy designu są ok? Jeśli zdecydujesz się na jakieś zmiany uzasadnij dlaczego są one konieczne z punktu widzenia UI/UX, a może po prostu ze względów estetycznych.
Po stworzeniu layoutu zakoduj go wykorzystując HTML i CSS. Możesz użyć dowolnych potrzebnych technologii. Pamiętaj że zmiana całego designu w taki sposób żeby wyglądał jak standardowa strona z Bootstrapa może nie być najlepszym pomysłem. Responsywność strony i/lub działające skrypty będą dodatkowym atutem ale nie są wymagane. Pamiętaj że czytelność kodu, oraz jego podział jest bardzo ważny.


Chcemy zobaczyć jak pracujesz, na początku swojej pracy z kodem zainicjuj repozytorium Git, twórz często commity opisujące wprowadzanie zmiany. Repozytorium opublikuj w serwisie Github a gotową stronę hostuj wykorzystując GitHub Pages. Pliki graficzne prześlij nam mailem.

Zawartość strony:

  • -Logo platformy, ma nawiązywać do archeologii
  • -Menu, z podziałem na sekcje dla zwykłych użytkowników oraz administratorów
  • -Przycisk do logowania
  • -Tabela zawierająca wyświetlane dane, wraz z możliwością edycji kolumn, paginacją i sortowaniem

Punktacja:

Sam zdecyduj ile czasu poświęcisz na wykonane zadanie. Jeśli odeślesz nam zadanie po 4 miesiącach możliwe że ogłoszenie będzie już nieaktualne, jeśli po 15 minutach może nam się wydać że twoje zaangażowanie nie jest zbyt duże. Oceniać będziemy pomysł designu, profesjonalizm interfejsu, jak również czytelność i prawidłowość kodu. Po wykonaniu zadania możliwe że umówimy się na krótką rozmowę gdzie opowiesz nam w jaki sposób realizowałeś projekt.